Zamyslenie začiatkom roka

Prajem nám všetkým krásny, úspešný Nový rok. Nech je plný lásky, objatí, porozumenia, úcty. Začína sa vytrácať také to „obyčajné“ ľudské šťastie.  Pre každého je šťastím niečo iné.

Ako to tu tak sledujem, musím toto svoje písmenkové kráľovstvo zase trošku oživiť a cielene a pravidelne pokračovať v písaní. Časom som zistila, že písať môžem o všeličom, nielen o varení. Samozrejme budem pokračovať aj v receptoch.

Opäť sme dospeli k názoru, že je dôležité čo jeme. Aj to čo pijeme. Je zvláštne, že ak upravíte stravu a vylúčite z nej niečo „typické“, ľudia to riešia. A riešia aj to, ak prestanete piť alkohol. Samozrejme, každý má na to svoj dôvod. Ale……Je to divné? Určite nie.

Musím sa priznať, že až teraz, keď sú naše dievčatá obidve dospelé, samostatné, až teraz, keď som stará mama som prišla na to, že som nepojedla všetku múdrosť sveta. Vy ste si to milé mamičky a starké nemysleli? Lebo ja áno. Mám našťastie úžasné dcéry a už aj jedného „syna“ a oni sú teraz  „mojimi učiteľmi“. Musela som to ale najprv v sebe spracovať a s pokorou prijať. 🙂 Niekedy je to neuveriteľné, koľko múdrych vysvetlení počujete od svojich detí. Skúste o tom niekedy popremýšľať.

Budem rada, ak sa zoznámite aj s mojou druhou stránkou. Píšem tam o zdraví, životnom štýle, diétach. Stránka nám pomáha pri našej práci. Je tam aj môj e -book ZDARma.

Verím, že Vás zaujme ako stránka, tak aj e – book. A ak budete cítiť, že ju máte posunúť ďalej, urobte to. Vopred Vám za to ďakujem. Možno to niekomu pomôže, možno niekto objaví, čo dávno hľadal.

Aj my sme hľadali, a našli sme. Robiť niečo, čo Vás živí a zároveň tým NAOZAJ pomáhať iným je to čo nás naozaj napĺňa. Prajem nám všetkým, aby sme našli zmysel v tom čo robíme a aby sme dokázali počúvať a rešpektovať jeden druhého.

 

 

Evka
Mojou vášňou, záľubou a neoddeliteľnou súčasťou je varenie. Rada objavujem nové recepty, kombinácie a chutné nové suroviny. A mám obrovskú radosť, keď tým poteším svojich blízkych a ľudí okolo seba. : viac o mojom príbehu tu>>
Komentáre